Channel Add

AKVARYUM BALIKLARI HAKKINDA GENEL BİLGİLER-tavsiyeler

Merhaba arkadaşlar. İlk vlogumda sizlerle yeni akvaryum kurulumu, akvaryuma balık nasıl eklenir, balık nasıl yemlenmeli, balıklar neden stres olur, balıkların hasta olduğunu nasıl anlarız, balıklarda hastalık belirtileri, yeni balık alırken dikkat edilmesi gerekenler, balık alırken dişi erkek oranı nasıl olmalı, balıklar neden ölür gibi bilgilerden kısaca bahsetmeye çalıştım. Umarım beğenmişsinizdir. Devamının gelmesini isterseniz videomu BEĞENmeyi, yeni videolardan haberdar olmak için ABONE OLmayı ve ZİLi açmayı unutmayın!Mutlu hobiler ????

Merhaba! Yarışmaya katılmak için bana Facebook yada instgram hesabımdan ulaşarak 1 dklık çekmiş olduğunuz akvaryum videonuzu gönderebilirsiniz.Teşekkürler!

Beni Facebook grubumdan takip edebilirsiniz.

https://www.facebook.com/groups/350215845611050/

Bana ulaşabilirsiniz!

https://www.instagram.com/busra.acar.376/?hl=tr

https://www.facebook.com/busra.ugur.376

Kanalımda sizler için sarı prenses-ciklet kusturma, akvaryum temizliği, yavru balık bakımı, yavru ciklet nasıl beslenir, yem yapımı, akvaryum dekoru, ciklet bakımı, ciklet balıklarından hızlı yavru alma, yavru balık nasıl hızlı büyütülür, balıklar hakkında ilginç bilgiler, akvaryum hakkında faydalı bilgiler ile ilgili videolar paylaşmaktayım. Yeni Videolardan haberdar olmak için kanalıma ABONE OLabilirsiniz.

#cichlidtank #akvaryum #sarıprenses #cichlid #yarışma