Channel Add

HANDLE ROBOT (Boston Dynamics 3. Seri)

Merhaba arkadaşlar ben Oğuzhan Güneş bugün sizlerle birlikte handle robot ları inceledik. Lütfen düşünce lerinizi yorum yaparak paylaşın. handle robot lar dünya da eşine benzeri ne az rastlanan cins te robot lardır. daha çok fabrika alan larında kullan ılması planlanan handle robot lar şimdi den büyük rağbet görmüş durumda. boston dynamics e teşekkür ederiz.

HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUZ.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Distopyalarda izlediğimiz geleceği bir gün karşımıza çıkaracağından emin olduğumuz teknoloji şirketi Boston Dynamics, en gelişmiş robotu Handle'ı güncelledi. Handle şimdi de adının hakkını veriyor ve depolarda kutuların taşınması işlemini gerçekleştiriyor. Üstelik aldığı kutuları üst üste düzenli bir şekilde yerleştirebilen Handle, Jenga oynamayı sevenlerin en büyük rakibi olacak gibi duruyor.

Zaten Boston Dynamics'in açıklamalarına baktığımızda da Handle'ın lojistik kullanım için hayata geçirildiğini söyleyebiliriz. Handle, 2017'de tanıtıldığı zaman onun 1,2 metre sıçrabiliyor olması en büyük avantajı olarak karşımıza çıkmıştı. Ancak hem izlediğimiz video hem de Boston Dynamics'in açıklaması geliştirilmiş robotun insanlara yardım amacıyla kullanılacağını gözler önüne seriyor.

-------------------------------------------------------------------------
Bunlara göz atabilirsin !!!

Önceki Video:https://www.youtube.com/watch?v=SFq77og3mSI&t=71s

Kanala Abone Ol: https://www.youtube.com/channel/UC-WdXEL_aYwSTcbfKod93RA?view_as=subscriber

Sosyal Medya

İnstagram: https://www.instagram.com/elektronik_kafalar/
Facebook: https://www.facebook.com/elektronik.kafalarr

İş Teklifleri: oguzgunes.46@gmail.com

#handle #bostondynamics #elektrikelektronikmühendisliği

İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. (İyiki varsınız.)