Channel Add

Antalyada Ahıskalı Türkler ile Kırgızların Kardeşliği Ve Beraberliği Vurgulandı

11 Haziran 2019, Antalya'da Akdeniz Ahıskalı Türkler Birliği Derneği (AKATÜB) Başkanı Sn. Ramiz ATAHAN ile Kırgızeli Derneği Başkanı Sn. Ryskul KADYROVA bir araya gelerek Kırgızistan'da yaşanan olaylar hakkında değerlendirmelerde bulundular.

Halklarımızın kardeşliği ve tarihteki birlikteliği üzerinde durularak, her daim birlik ve beraberlik içinde yaşamanın önemi ifade edildi.

Ayrıca, yakın zamanda bu görüşmelerin devamının geleceği üzerinde birleşilmiş olup, Ahıskalı Türk ve Kırgız toplumlarının sağduyulu olmalarının ve özellikle provokasyonlara gelmemelerinin gerektiği vurgulandı.

#ahıska #ahıskalılar #ahıskalıtürkler #ahıskagençlik #ahıskatürkleri #america #dayton #ohio #insta #mhp #instatürkiye #azerbaycan #instagood #ülkücü #instafit #vatan #sürgün #canlı #facebook #CanlıYayın #tv #clip #gündem
#haber #televizyon #halk #Türk #TürkHalkları #topluluk #muzakire #youtube #trend #video #movie #tarih #birlik #diyalog #diyaspora #magazin #politika #siyasi #mp3 #music #müzik #muzika #AhıskaMuzik #slow #mp4 #музыка #Ахыскаямузыка #песня #музыкант #yardım #destek #bağış #kazakistan #Almaaty #ev #yeniev, #yeni, #Kırgızistan #Orok #KırgızistanAhıska