Channel Add

Bu Yöntemle(Aspirin) Kesinlikle BOZULMAZ❌ŞEKERLENMEZ❌Anne Usulü ✅????ÇİLEK MARMELATI????????

#çilekmarmelatı #nefisyemektarifleri #food

NOT:Aspirini illaki kullanmak zorunda değilsiniz, Kullanmasanız da olur☺️ ben yaptığım şekliyle sizlere tarifimi verdim. 1 Koca tencerede bir tane küçücük aspirin bir kaseye bir milim belki düşer belki düşmez. Ama bozulmadan şekerlenmeden kışlık saklamak için çok güzel????????‍♀️
Herkese merhabalar bugün sizlere zamanı geçmeden nefis bir çilek Marmelatı tarifim var. Uyguladığım yöntemle yıllarca bozulmadan ilk günkü tazeliğiyle kalıyor. Bu yöntemi annemden öğrendim yıllardır da bu şekilde yapıyorum. Kesinlikle bozulma şekerlenme olmaz. Tatlı, Pasta, kek ve tartlarınızda da çilek marmelatını kullanabilirsiniz harika oluyor. Tam kıvamında şekerlenmeyen bozulmayan marmelat nasıl yapılır tüm detaylarıyla videom da anlattım sonuna kadar izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler diliyorum????????????‍♀️ Soru ve önerilerinizi yorum kısmına yazarsanız çok mutlu olurum ???? Sevgiler????

Bozulmayan????Şekerlenmeyen????Köpürmeyen????????Çilek Marmelatı ????????
Malzemeler
????1 kg çilek
????750 gr(4su bardağı kadar) şeker(Ben anne usulü bir kase çileğe bir kase şeker şeklinde ölçüyorum videom da da anlattım)
????1 Çay kaşığı tereyağı
????3-4 Tane limon tuzu
????1 adet aspirin(kullanmak zorunda değilsiniz Limon tuzu miktarını biraz daha artırabilirsiniz)

Çilek ???? Reçeli ????Tarifi için tıklayın
????????????????????????????????????????????????
https://youtu.be/bm_7el5m8sg