Channel Add

HİLECİLERE KARŞI OYNADIM ADAM OYUN SONU BAN YEDİ / PUBG MOBİLE (GAMEPLAY)

Hepinize merhabalar bu bölümde sizlere HİLECİLERE KARŞI OYNADIM ADAM OYUN SONU BAN YEDİ - PUBG Mobile adlı videoyu çektim. pubg mobile hile açan bir takım göstereceğim.Adamlarda pubg mobile hack pubg mobile wall hack pubg mobile aim hack pubg mobile jump hack e kadar herşey var. pubg mobile cheater.
bildiğiniz üzere yaklaşık 3 milyon kişi pubg mobile hile,hack,cheat dolayısıyla ban yemişti.Keyif dolu ve izlerken heycandan gözlerinizi ayıramıcağınız bu videomda hepinize iyi seyirler dilerim. Kanala abone olmayı ve lıke atmayı unutmazsanız benı çok mutlu edersiniz :) İyi seyirler :)


BYNO GAMEBAĞIŞ LİNKİ : https://www.bynogame.com/destekle/mrflow
OYUNFOR BAĞIŞ LİNKİ : https://www.oyunfor.com/youtube-donat...Hergün facebookta türkpro gaming sayfasında canlı yayındayız hepinizi bekleriz :) İyi seyirler :)
İnstagram : https://www.instagram.com/mr.flow35/
Discord : https://discord.gg/5vDkyNQ
Türkpro Gaming Facebook : https://goo.gl/m3mV7H
#pubgmobile
#pubgmobiletürkçe
#pubgmobiletürkiye►Taglar :#pubg #pubgmobile #pubgmobilecanlı #pubgMrFlow #mrflow #mobilpubg #pubgmobil #pubgm #pubgtaktik #pubgmobilecanlıyayın #pubgcanlı #pubgmobilecustomroom #customroom #pubgkasma #pubgkomik #pubgbedava #bedavapubg #pubgmobiletürkiye #pubgtürkçe #pubggameplay #pubgtroll #pubggameplaytürkçe #pubgchallange #pubgchallenge