Dünya Şampiyonu Magnus Carlsen'e meydan okuyan Amatör Türk!

Birçok Türk Satranç oyuncu Dünya Şampiyonu Magnus Carlsen ile karşı karşıya gelmişdir elbet. Ama ya bir amatör türk oyuncusu? Bu imkanı satrançsever arkadaşımız Dinçer Bilgin elde etmişdir. Bakalım nasıl bir oyun ortaya koymuş.


Bu kanalın diğer Videoların'da sizlere satranç ile ilgili analizler, satranç açılışları, oyun ortası ve oyununuzu geliştirecek kaliteli içerikler hazırladım. Satranç derslerini ayrıca seri olarak oynatma listelerinden takip edebilirsiniz.

Özenle hazırlanmış videoların devamı için kanalıma abone olmayı ve bir beğeni bırakmayı unutmayın. Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum. İyi seyirler!


▬ Kanal hakkında ▬▬▬▬▬▬▬▬

Satranç nasıl oynanır ve açılışlarda dikkat edilmesi gereken tüm hususlar nelerdir, kanalım „Hamle senin“ üzerinden seninle seve seve paylaşmak istiyorum. Elo’m yükselsin diyorsan, satranç ile yeni tanışmaya başladıysan, canlı yayında turnuvalara katılmaktan zevk alıyorsan, satrancın kişisel özellikleri güçlendirdiğine inanıyor ve satranç benim hayatım diyorsan, „Hamle senin“ kanalın’da doğru yerdesin. Senin için özenle hazırlanmiş her hafta yeni içerikler sunacağım.


▬ Destek ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Bu Kanalın arkasında, ben dahil, emeği geçen üç gönüllü arkadaş var. Hepimizin heycanı, sana kaliteli Videolar sunmak ve satrancının en üst seviyelere cıkmasında yardımcı olmak. Bunu yaparken hepimiz boş zamanımızdan ve hatta zaman zaman uykumuzdan seve seve vaz geçiyoruz. Cünkü sizlerden gelen o pozitif enerji ve destek, bizi daha iyi Videolar yapmaya motive ediyor.

Bu kanalın devamlı ayakta kalmasını ve kalitesinin daha’da artırmasını istiyorsan, bize Abone olarak, beğeni ve yorum atarak destek çıkabilirsin.

Bu ara „Hamle Senin“ Kanalı hiçbir gelir elde etmiyor. Tüm masrafları tamamiyle şahsi bütcelerimizden karşılıyoruz. Bu yönde’de destek olmak istersen, aşağıdaki Link’den bunu yapabilirsin.

►Link: https://www.tipeeestream.com/hamlesenin/donation

Sana şimdiden teşekkür ediyor ve birdahaki Video’da buluşmamızı dört gözle bekliyoruz.


▬ Sosyal Medya ▬▬▬▬▬▬▬▬▬

►İnstagram: https://www.instagram.com/hamlesenin/

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Intro Music
Track: Memories — INOSSI [Audio Library Release]
Music provided by Audio Library Plus
Watch: https://youtu.be/GePAKPB6vQY
Free Download / Stream: https://alplus.io/Memories
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
#satranç #MagnusCarlsen #İskoçAçılışı
Flag Counter
Bumerang - Yazarkafe