GÖRDÜĞÜMÜZ VE DUYDUĞUMUZ HER ŞEY SADECE BİR RÜYA(Kadim Toltek Bilgisi Temel Öğretimi 1.Bölüm)

Kadim Toltekler bize ne anlatmak istiyor? Tolteklerle Atlantis'in bağlantısı ne?Gerçeklik sandığımız yoksa sadece bir rüya mı?
Kadim Toltekler dokuzuncu yy. dayandırılsada aslında tarihleri çok daha eskiye dayanır. Tula şehrinin yıkılmasıyla farklı yerlere göç eden Toltekler Wirrarika-Maya-Aztek üçgenini oluşturmuştur. Ve o günden beri bilgilerini bizlerle paylaşmaktadırlar. Artık bu kadim bilgileri öğrenme zamanı geldi. Artık rüyada olduğumuzun farkına varma ve uyanma zamanı geldi. Kadim Tolteklerin mistik bilgilerine kulak verin.
Bu videoyu;bildiklerim,öğrendiklerim ve araştırmaların sonucunda yapmaya karar verdim...
Artık herkes bir rüya gördüğünü fark etmeli ve gördüğü rüyadan uyanmalı.
NOT:Eğerki okumadıysanız, Don Miguel Ruiz'in dört anlaşma ve beşinci anlaşma kitaplarını mutlaka okumalarını tavsiye ederim.
Video hoşunuza gittiyse beğenmeyi unutmayın. Yeni videoları kaçırmamak için: http://bit.ly/2ueyMyp tıklayarak abone olabilirsiniz.

Ruhsal gelişim değişim,kendinizi keşfetme meditasyon müzikleri, içinizdeki sizi görmek için videolarımız;
~Tüm meditasyon müzikleri için http://bit.ly/2tqYP55
~Negatif enerjilerden arınma ve korunma yöntemleri için http://bit.ly/2QHwbEJ

Hayatınızın darmadağın olduğunu düşündüğünüz zamanlarda sakın ümitsizliğe kapılmayın. Evrenin işleyiş yasalarına göre; indiğiniz basamaklardan tekrar çıkmanız yakın demektir. Unutmayın, yaşadığınız her şeyin mutlak bir nedeni vardır...

Merhaba, kanalımızda; ruhsal gelişim ve değişim, negatif enerjilerden arınma yöntemleri, olumlamalar, kişisel gelişim değişim,ruhsal yönümüzü keşfetme, içimizdeki gücün farkında olma, doğru yöntemlerle hayatımızı istediğimiz yolda ilerletebilecek eğitici ve bilgilendirici videolar paylaşıyoruz. Siz de bu hayat planımızdaki yolculuğumuzda bizlere eşlik etmek isterseniz kanalımıza abone olmayı unutmayın.
iyi seyiler.

"Sadece isteyin ve istediğinizi bırakın. Unutmayın evren bizim için çalışıyor. Sevgiyle kalın."
Flag Counter
Bumerang - Yazarkafe