TOON KUPASI 2018 şampiyon olduk!

iKIDSyou - I KIDS YOU - I kids you

Bu videomuzda bu yaz sıcaklarında evde oynanabilecek hem eğlenceli hem de heyecan dolu bir oyunu test ettik. Oyunda sevdiğimiz çizgi film karakterleri mevcut olduğu için daha sevimli oluyor.

Bu videomuzda Türkiye takımı olarak finalde Brezilya ile karşılaştık ve şampiyon olduk. Eğer video beğenilirse yeni takımlar ile yeni maçlar yapacağız.

Hangi ülke ve hangi oyuncularla oynamamızı isterseniz yorumlarda belirtin sonucu görelim.

Oyunu bilgisayar için microsoft store dan indirebilirsiniz.

Lütfen ABONE OLup destek olmayı unutmayın.
"
Bu tamamen ÜCRETSİZ futbol oyununu şimdi oyna. Goller at ve kendi ülkenin, puan tablosunun zirvesine yerleşmesine yardım et!

Adventure Time, Ben 10, Gumball, Powerpuff Girls, Sürekli Dizi, Teen Titans Go ve c dan oyuncular seç. Her takımda 3 oyuncu bulunur; bir kaptan ve iki takım üyesi. Her oyuncunun hız, vuruş gücü ve isabet oranı gibi kendine ait güçleri ve zayıflıkları vardır, böylece mükemmel takımı oluşturmaya çalışabilirsin!

Amaç, kendi kaleni korurken karşı tarafa goller atmak. Top çal, top sür, pas ver ve şut at! Maç sırasında rastgele düşen güçlendiricilere de dikkat et; takım üyelerine çok önemli bir takviye verebilir veya sorunlara yol açabilirler!

Jetonlar kazanarak yeni oyuncuların kilidini aç. Sonuçların ne kadar iyiyse o kadar jeton kazanırsın.

Oynama şekli eğlenceli ve hızlı. Cartoon Network takımlarını yönetmek ve Toon Kupası 2018 Futbol Oyunu 'nda mücadele etmek senin için çok keyifli olacak!
"

subscribe / abone ol: https://goo.gl/qVQYsL
Kanalımız : https://www.youtube.com/c/IKIDSYOU


Bizi diğer sosyal ağlarımızdan da takip edin;

Facebook: https://www.facebook.com/ikidsyoubm/

Instagram: https://www.instagram.com/ikidsyou/

Twitter: https://twitter.com/iKIDSyou

Google+ : https://plus.google.com/+iKIDSyou

Videolarımızın genel içerikleri:
kids, kids song, race toy time, mcqueen, race, toys, frog, frogs, toy frogs, frogs daily routine, daily rutin, daily activities, my daily activities, racer toys, racer cars, toy animals, animals cartoon, cars, cars cartoon, cartoons, colors, colours, games for girls, games for boys, boy games, girl games, boys, girls, educational games, kids channel, kids channels, cartoon network, funny animals, funny, happy, happy animals, funny toys, animation, pepe, surprise egg, animation, old macdolnald, duck, trucks, learn colors, candy, official, baby, baby toys, games, kids games, match, competition, compilation, kids video compilation, çocuk, çocuk şarkıları, yarış, oyuncak, oyuncaklar, kurbağa, kurbağalar, günlük rutin, günlük rutinim, yarış oyuncakları, yarış oyunları, yarış arabaları, hayvanlar çizgi film, arabalar, kız oyuları, erkek oyunları, eğitsel oyunlar, renkler, çocuk kanalı, komik hayvanlar, komik, mutlu, komik oyuncaklar, sürpriz yumurta, animasyon, kamyonlar, oyuncak kamyonlar, renkler, resmi kanal, bebek, komik bebek, komik bebekler, oyun, oyunlar, oyuncak bebekler, animasyon, animasyonlar, oyuncaklar, çocuk oyunları, maç, yarış, yarışma, homemade, handmade, ev yapımı, el yapımı
Flag Counter
Bumerang - Yazarkafe