SINAV KAYGISINDAN KURTUL VE BAŞARILI OL(Sınav Stresinden Kurtulma Meditasyonu)

İnsan hayatında sınavlar ve testler hep stres kaynağıdır. Eğer senin de geçmen gereken bir sınav yaklaşıyorsa stresli hissetmen ve sınav kaygısı duyman gayet normal bir durumur.. Hissettiğin stres ve sınav kaygısı aslında bu sınavı ne kadar ciddiye aldığını gösteriyor ve bu aslında iyi bir şey. Hayatının sorumluluğunu alman son derece önemli. Ama sınav kaygısını yaşıyorsan ve hayatına bunu çekiyorsan, bu sınav kaygısı tüm başarısızlık ihtimallerini bilinçaltına işlemeye başlar. Ve maalesef ne kadar çalışırsan çalış sınavda istediğin düzeye gelemeyebilirsin. Bunun nedeni işte;stresin ve sınav kaygısının, zihninde olumsuz bir etki yaratmasındandır. Eğerki sınav kaygısı ve stres bedeninde ve zihninde olumsuz bir etki yapıyorsa artık farklı bir yaklaşım geliştirmenin vakti gelmiş demektir.

NOT:Lütfen sakin ve sizi kimsenin bölmeyeceği bir ortamda kulaklık takarak dinleyin. Zihninizi tamamen boşaltın,hiçbir şeye odaklanmayın. Bırakın telkin cümleleri sizi sarsın ve bilinçaltınızdaki olumsuz kodları olumluya çevirsin.
NOT: Bu telkinlerle meditasyonu her dün düzenli olarak yapmayı unutmayın...

Video hoşunuza gittiyse beğenmeyi unutmayın. Yeni videoları kaçırmamak için: http://bit.ly/2ueyMyp tıklayarak abone olabilirsiniz.

Ruhsal gelişim değişim,kendinizi keşfetme meditasyon müzikleri, içinizdeki sizi görmek için videolarımız;
~Tüm meditasyon müzikleri için http://bit.ly/2tqYP55
~Negatif enerjilerden arınma ve korunma yöntemleri için http://bit.ly/2QHwbEJ
~Telkin Olumlamalarımız için http://bit.ly/2QKyjgk

Hayatınızın darmadağın olduğunu düşündüğünüz zamanlarda sakın ümitsizliğe kapılmayın. Evrenin işleyiş yasalarına göre; indiğiniz basamaklardan tekrar çıkmanız yakın demektir. Unutmayın, yaşadığınız her şeyin mutlak bir nedeni vardır...

Merhaba, kanalımızda; ruhsal gelişim ve değişim, negatif enerjilerden arınma yöntemleri, olumlamalar, kişisel gelişim değişim,ruhsal yönümüzü keşfetme, içimizdeki gücün farkında olma, doğru yöntemlerle hayatımızı istediğimiz yolda ilerletebilecek eğitici ve bilgilendirici videolar paylaşıyoruz. Siz de bu hayat planımızdaki yolculuğumuzda bizlere eşlik etmek isterseniz kanalımıza abone olmayı unutmayın.
iyi seyirler.

"Sadece isteyin ve istediğinizi bırakın. Unutmayın evren bizim için çalışıyor. Sevgiyle kalın."
Flag Counter
Bumerang - Yazarkafe